+90 312 736 4 736+90 537 430 36 71

Hoşgeldiniz. Bugün

Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

LOGO

İnsanlar dışarıda zaman geçirmek istediklerinde genelde tanıdıkları ve bildikleri mekanları tercih etmektedirler. Ancak çok daha güzel ve nezih bir ortamı olan 2007 yılından beri sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız ve Kızılcahamam’da Ankara Taş Konak istediğiniz zaman yemek yiyebileceğiniz güzel bir mekandır. Sizler huzur istersiniz, sessizlik istersiniz ve nefes almak istersiniz. İşte tam sizin aradığınız gibi bir ortam. Sabah gelip en güzel kahvaltıyı yapabilirsiniz. İsterseniz serpme kahvaltı isterseniz istediğiniz kahvaltı çeşitlerini ya da tost, hamburger seçebilirsiniz. Seçme özgürlüğünüzü olması da sizin en çok istediğiniz şeydir ve biz sizlere bu imkanı sunmaktayız. Öğle yemeği yemek istiyorsanız da ızgara çeşitleri, kebap çeşitleri, pide çeşitleri gibi her istediğinizi bulabilmektesiniz. Tüm bu isteklerinizin yanında ikramlarımızda bulunmaktadır. Yanına isteyeceğiniz özel salatalar ve tatlılarımızda lezzeti ve görünümü ile başta gözünüzü daha sonra karnınızı doyuracaktır. Sizler için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmüş olarak yıllardır bu hizmette daha da iyiye gitmekteyiz.

İnsanlar neresi olursa olsun mekanın içinin ve dışının güzel ve dikkat çekici olmasını istersiniz. Gerek çevresinin güzel olması gerekse mimarisi ile dikkat çeken bir mekanımızın olması sizinde dikkatini çekecektir. Ayrıca yemekten sonra gezmek ya da yorgunluğunuzu atmak isterseniz de hamama ya da termale gidebilirsiniz. Sıcak suyun yorgunluğunuzu almasını sağlamalısınız ve vücudunuzdaki ağrılarında hafiflemesi için mutlaka termale uğramalısınız. Ayrıca Soğuksu Milli Parkı hem temiz havası hem de gezilecek olan alanları ile gözlerinizi kamaştıracaktır. Doğada var olan kuşların güzelliğini görerek sürekli görmek isteyeceğiniz bir mekan olacaktır.

İsterseniz termali kullandıktan sonra veya Soğuksu Milli Parkı gezintisinden sonra yemek yemek için Ankara Taş Konağı tercih edebilirsiniz. Tatlı yorgunluğunuzu güzel ve eşsiz bir yerde bitirmiş olacaksınız. Yemeklerin tadına doyum olmayacağınızı da unutmamalısınız. Sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla birlikte özel bir gün yaşamak istiyorsanız şimdiden rezervasyon yaptırarak size mükemmel bir sunum yapmamızı sağlamalısınız. Zaman içerisinde göreceğiniz en güzel mekan olacağını kendiniz gelerek ve yemeklerimizi deneyerek farkımızı görebileceksiniz. Kızılcahamam’a geldiğinizde ya da geçerken uğrayarak bizimle tanışmayı ihmal etmemelisiniz.

05 Haziran 2015